MTV - MOTORLU TAŞITLAR VERGİS) ÖDEME

Kurum : MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi)

KVKK Aydınlatma Metni'ni Okudum, Onaylıyorum

MTV Ödeme

MTV ödeme işlemi gerçekleştirmek için, MTV ödeme formunda istenilen bilgileri girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle araç plaka numaranızı, T.C. numaranızı, MTV ödemesi gerçekleştirmek istediğiniz vergi yılını ve güvenlik kodunu girdikten sonra çıkan ekranda ödemek istediğiniz dönem borcunu seçip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu taşıtlar vergisi ödeme işlemi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar plaka numaranızı ve T.C. numaranızı doğru girmek ve ödemek istediğiniz motorlu taşıtlar vergi yılını doğru seçmenizdir. Bu bilgileri doğru girdiğinize emin olduktan sonra kredi veya banka kartınız ile online motorlu taşıtlar vergi ödeme işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz vergi dairesine iletildikten sonra işlem iptali ve para iadesi yapılamayacağını kullanım sözleşmesini onaylayarak kabul etmiş bulunursunuz.


Bandrol Ödeme

Motorlu taşıtlar vergisi aynı zamanda araç bandrol olarak da bilinmektedir. Online araç bandrol ödeme işlemi gerçekleştirirken tüm bankaların banka kartlarını ve kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı ile araç bandrol ödeme işlemleri 3D Secure güvencesi(en üst düzey güvenlik önlemi) ile gerçekleştirilmektedir. Tüm bankaların kredi kartı ile mtv ödeme işlemlerinde 9 taksit imkanı da sunulmaktadır. 








;